Prague Music Week je třídenní hudební událost, která slouží jako platforma pro propojení hudebních umělců, profesionálů, ale stejně tak nabídne zajímavý program milovníkům hudby z celého světa.

Vychází ze spojení ověřených funkčních konceptů s novinkami, které u nás zatím chybí. Navazuje na úspěšné hudební konference Nouvelle Prague a Beats Evolution Conference. Tyto koncepty obohacuje o doposud opomíjená témata (např. environmentální problémy v hudbě) nebo o veletrh hudební techniky a technologických inovací. Prague Music Week nabídne bohatý program s koncerty českých i zahraničních kapel a konferencí s panely, prezentacemi a workshopy, kde se bude diskutovat o aktuálních tématech hudebního průmyslu. Dále poskytne prostor pro networking mezi umělci a profesionály a zároveň představí veletrh s prezentací firem působících v hudebním odvětví.

KONCERTY

Během tří večerů nabídne Prague Music Week koncerty českých i zahraničních kapel a site-specific vystoupení po celé Praze. Zahrnuty budou žánrově co nejpestřejší koncerty domácích i zahraničních jmen, včetně tří velkých koncertů světových hvězd. Nebude chybět showcase, kde se představí třeba vycházející rapové hvězdy, neotřelí producenti a DJ’s a projekty s novými přístupy k hudební tvorbě.

KONFERENCE

Konferenční program Prague Music Week volně navazuje na úspěšnou konferenci Nouvelle Prague. Na programu budou panelové diskuze, prezentace a workshopy, které zahrnují různá témata od současného hudebního průmyslu a nových trendů až po tvorbu a distribuci hudby. Dotkneme se témat jako je podpora kultury z pohledu marketingových expertů a sponzorujících společností, aktuálních ekologických, ekonomických a politických témat nebo dopadu současných světových politických problémů na hudbu a hudební průmysl.

VELETRH

Na ploše až 1 500 m2 představíme firmy a produkty, které posouvají hudební svět. Ty nejpřevratnější novinky si zaslouží ještě více prostoru. Každý den proto nabídneme hned několik keynotes nejdůležitějších partnerů Prague Music Week.

NETWORKING

Prague Music Week propojuje různé subjekty hudebního průmyslu a pomáhá vytvořit nová partnerství. Nabízí prostor pro setkání asociací, sdružení a dalších subjektů z hudebního průmyslu.

Tým

Jakub Nový

CEO

Tereza Pohlreichová

PR & Media

Barbora Šubrtová

program

Diana Lakus

program

Kristýna Čechovská

sales

Prague Music Week s.r.o.
Těšnov 1163/5, Nové Město,
110 00 Praha
IČO: 19331088
DIČ: CZ19331088

Prague Music Week s.r.o.
Těšnov 1163/5, Nové Město,
110 00 Praha
IČO: 19331088
DIČ: CZ19331088

Prague Music Week s.r.o.
Těšnov 1163/5, Nové Město,
110 00 Praha
IČO: 19331088
DIČ: CZ19331088